WIELSPIN Sp. z o.o.Dane Szczegółowe:

Telefon: 67 262 09 00


Adres: Jeziorna 16


Kod pocztowy: 62-100


Miejscowość: Wągrowiec
Seniorzy powinni regularnie ćwiczyć, aby zadbać o swoją kondycję. Osoby starsze, które regularnie wykonują różnego rodzaju aktywności fizyczne, żyją o wiele dłużej i zdecydowanie lepiej się czują. Jeśli z powodu jakichś urazów bądź schorzeń nie możesz pozwolić sobie na regularne uprawianie konkretnego sportu, to powinieneś koniecznie przynajmniej regularnie wykonywać ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę lub lekarza.
Aby nieco urozmaicić sobie codzienną rehabilitację warto wyjechać na specjalistyczny turnus dla seniorów. Tego typu wyjazd to doskonała okazja, aby nieco odpocząć od codziennych obowiązków oraz poćwiczyć pod okiem prawdziwych profesjonalistów w zakresie rehabilitacji u osób starszych.
Jeśli interesują Cię turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, to dobrym wyborem będzie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Wielspin. U nich znajdziesz specjalną ofertę, przygotowaną z myślą o seniorach, którzy chcą zadbać o swoją kondycję. Odwiedź ich stronę internetową, pod adresem osrodek.wielspin.pl i sprawdź ich ofertę już teraz.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2017-12-24NIEDALEKIE FIRMY