TRAK S.J.Dane Szczegółowe:

Telefon: 61 87 97 115


Adres: os. Stare Żegrze 50


Kod pocztowy: 61-249


Miejscowość: Poznań
Prowadzisz firmę i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie serwisowania automatyki przemysłowej? Zapoznaj się z szeroką ofertą poznańskiej firmy TRAK, która jest liderem w Wielkopolsce w dziedzinie naprawy i konserwacji maszyn produkcyjnych. Wejdź na stronę i wypełnij stosowny formularz, a zespół doświadczonych techników skontaktuje się z Tobą i dokona darmowej wyceny usługi.

Wśród oferowanych przez nich prac znajduje się m.in. kompleksowa naprawa sterowników czołowych producentów, a także specjalistyczny outsourcing wsparcia IT. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę informatyczną skierowaną głównie do przedsiębiorstw oraz jednostek administracji publicznej. Zleć zarządzanie serwerami firmie, która ma duże doświadczenie w zakresie świadczonych usług komputerowych.

Jeśli Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu, np. falownik ABB, zaufaj profesjonalistom posiadającym wieloletnie doświadczenie oraz praktyczne umiejętności umożliwiające szybkie zlokalizowanie usterki, a także jej naprawę np. w postaci wymiany na dobrej klasy części zamienne.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-04-13NIEDALEKIE FIRMY