Pozamykaj.plDane Szczegółowe:

Telefon: 518 688 356


Adres: Grunwaldzka 69


Kod pocztowy: 64-100


Miejscowość: Leszno
Niektóre pomieszczenia w firmie wymagają specjalnego zabezpieczenia przed wejściem niepowołanych osób. Aby jeszcze lepiej chronić istotne dane przed dostaniem się w ręce osób nieupoważnionych, warto zamontować w takich pomieszczeniach specjalne zamki szyfrowe. Posiadają one możliwość zdalnego zmieniania kodów, które będą obowiązywać w konkretnym okresie czasu. Sprawia to, że te wyjątkowe pomieszczenia, do których powinny mieć dostęp tylko wybrane osoby, będą jeszcze lepiej chronione. 
Zamki szyfrowe doskonale sprawdzają się nie tylko w firmach, ale także w różnego rodzaju apartamentach i mieszkaniach do wynajęcia na doby. Dzięki temu, że można bez problemu ustawić datę ważności jednego kodu, będziesz miał pewność, że poprzedni wynajmujący nie będą mieli już więcej dostępu do twojego mieszkania. 
Dobre jakościowo zamki elektroniczne z możliwością ustalania kodów czasowych znajdziesz w ofercie firmy Pozamykaj.pl, która specjalizuje się w produkcji i montażu tego typu zamków. Odwiedź ich stronę pozamykaj.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę, i zgłoś się do nich już teraz. 


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Barbara Duda dodał komentarz 2018-08-31 11:35:32
  • Zamki szyfrowe to bardzo dobre rozwiązanie, ja mam takie w swoim mieszkaniu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-04-26NIEDALEKIE FIRMY