Studio DrukDane Szczegółowe:

Telefon: 502-481-176


Adres: Witosa 10


Kod pocztowy: 64-920


Miejscowość: Piła
Profesjonalnie wyposażona i nadzorowana drukarnia internetowa może z powodzeniem realizować zlecenia swoich klientów jednak tylko w przypadku, gdy dostępne maszyny drukujące mogą w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie wielkoformatowe lub też o tak zwanych niestandardowych rozmiarach. Częste zmiany parametrów maszyn drukujących nie są dobre i nie wykorzystują optymalnie czasu pracy, a przez to nie mogą być w pełni dostępne dla klientów. Rozwiązaniem jest rozmieszczenie maszyn w kilku punktach, przeprogramowanie je oraz pogrupowanie zleceń pod względem indywidualnych parametrów zamówienia.

Tego typu politykę pracy stosuje serwis oferta.studiodruk.com, realizujący zlecenia w takich miejscach, jak drukarnia w Wałczu, Pile, Chodzieży, czy Złotowie, dzięki czemu jest w stanie maksymalnie zintensyfikować ilość wykonywanych dziennie zamówień, nie tracąc jednocześnie na jakości wydruku.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik redrabbit890 dodał komentarz 2021-02-11 15:16:33
  • Usługi tej drukarni to przede wszystkim wysoka jakość oraz profesjonalizm. Myślę, że warto postawić na 'Studio Druk', bo trudno się tu zawieść. :)
  • Ocena: 5

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2020-03-24NIEDALEKIE FIRMY