Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.Dane Szczegółowe:

Telefon: 721 70 70 70


Adres: Ługowiska 1


Kod pocztowy: 87-850


Miejscowość: Choceń
Problem narkomanii jest niezwykle powszechny wśród młodzieży pochodzącej ze skrajnie różnych środowisk. W wielu przypadkach narkotyki są postrzegane jako substancje ułatwiające dobrą zabawę, czy też likwidujące napięcia, zmartwienia oraz kłopoty. Niekiedy sięganie po narkotyki jest wynikiem mody lub też potrzebą akceptacji danej grupy społecznej. Niestety, wpływ narkotyków na organizm człowieka jest katastrofalny w skutkach i często prowadzi do śmierci. W takim przypadku niezbędne okaże się leczenie pod okiem specjalistów. Ciekawą i skuteczną ofertę znaleźć można po wejściu na stronę kliniki Oaza Medica.

Nie każdy wie, że poza bólem fizycznym i psychicznym, chory odczuwa także ból społeczny. Zachowanie chorego oraz jego wygląd zewnętrzny prowadzą do znacznego osłabienia więzi społecznych oraz zmniejszenia kontaktów z najbliższymi, co skazuje go na osamotnienie oraz przymus przebywania w otoczeniu ludzi mu podobnych. Pierwszym krokiem zerwania z nałogiem jest uświadomienie sobie problemu oraz odcięcie się od szkodliwego środowiska.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik iffussama dodał komentarz 2019-05-23 11:19:25
  • Jak bardzo uzależnienie od narkotyków potrafi namieszać w życiu młodego człowieka, to wiedzą tylko ci, którzy mieli w rodzinie taki przypadek. Dobrze, że istnieją takie ośrodki, jak Oaza, gdzie możemy uzyskać kompleksową terapię. Dla mojego bratanka pobyt u nich okazał się być dobrym wyjściem na drodze do poradzenia sobie z narkomanią.
  • Ocena: 4

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-03-28NIEDALEKIE FIRMY