Orzeł-TransDane Szczegółowe:

Telefon: 607-384-323


Adres: Rolna 26


Kod pocztowy: 62-070


Miejscowość: Dąbrowa
Piasek to materiał wykorzystywany na budowach, ale kupowany także do piaskownic osiedlowych czy przydomowych. W obu przypadkach powinien pochodzić z pewnego źródła i być wysokiej jakości. Taki właśnie piasek poleca firma ze strony orzel-trans.pl. Oferuje ona także transport piasku na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Ceny za ten materiał wraz z przywozem są bardzo atrakcyjne i nie ma znaczenia ilość czy to, kto go zamawia.

Oferuje się tu piasek płukany pochodzący ze żwirowni, która od bardzo dawna zaopatruje to przedsiębiorstwo we wszystkie kruszywa i jest on chętnie nabywany przez firmy budowlane i zakłady brukarskie. W ofercie jest także żwir wykorzystywany nie tylko na budowach, ale i w ogrodach do wielu prac na przykład do wykonania drenażu czy alejek pomiędzy połaciami trawnika.

Transport wykonywany jest przy użyciu różnej wielkości wywrotek od ładowności 0,5 tony do 6 ton, aby dopasować pojazd do wielkości zamówienia. Pojazdy te prowadzą doświadczeni kierowcy, którzy dbają o mienie i zadowolenie klienta i bezpiecznie rozładowują zamówiony towar.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-09-14NIEDALEKIE FIRMY