merg.plDane Szczegółowe:

Telefon: 518 614 641


Adres: Gołaszyn 116F


Kod pocztowy: 21-400


Miejscowość: Gołaszyn
Efektowne dodatki, wykonane w większości z naturalnej skóry i pochodzące od cenionych włoskich producentów, to uzupełnienie oferty damskich ubrań zaprezentowanych na stronie merg.pl. Założyciele sklepu doskonale zdają sobie sprawę ze znaczenia dodatków galanteryjnych - dotyczy to także tych produktów, jakich nie widać na pierwszy rzut oka - ważne są nie tylko torebki, ale i portfele. Z tego względu asortyment jest niezwykle atrakcyjny, także pod względem jakości. Inwestując w damski portfel skórzany z tej oferty można mieć pewność, że posłuży długi czas.

Klientki sklepu mogą wybierać wśród zróżnicowanych propozycji, stawiając na modele mniejsze lub większe, wykończonych w macie lub wykonanych z lakierowanej skóry. Dostępne są też oczywiście różne kolory, jak klasyczna czerń, stonowany brąz czy kobieca czerwień.

Sklep ten jest też chętnie wybierany jako miejsce na zakupy dla osób poszukujących dodatku galanteryjnego na prezent dla kogoś bliskiego. W ofercie można także znaleźć propozycje dla mężczyzn.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2023-02-26NIEDALEKIE FIRMY