Leon Travel - wynajem autokarówDane Szczegółowe:

Telefon: 600 370 318


Adres: Wieruszowska 10


Kod pocztowy: 60-101


Miejscowość: Poznań
Chociaż do niedawna autobusy wynajmowane były wyłącznie przez szkoły i zakłady pracy, obecnie coraz chętniej są one wynajmowane przez osoby prywatne organizujące duże spotkana rodzinne z okazji wesel, urodzin czy zjazdów rodzinnych. Jest to bardzo rozsądne posunięcie, gdyż zwykle takie okazje nie obywają się bez alkoholu, co znacznie ogranicza osoby prowadzące własne pojazdy. Jadąc wynajętym autokarem, mogą oddać się zabawie, wiedząc, że bezpiecznie dotrą do domu. 

Wynajem autokarów w Poznaniu prowadzi przedsiębiorstwo ze strony leontravel.pl słynące ze swojej rzetelności i indywidualnego podejścia do klienta. Dysponuje ono takimi autokarami jak:

  • Isuzu Novo Lux,
  • Man Lion's Coach,
  • Scania PB Irizar,
  • Neoplan TourLiner.

Wyjazdy z tą firmą to gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane, mają ważne przeglądy techniczne i prowadzone są przez doświadczonych kierowców o dużej kulturze osobistej, a to również ważne, aby podróż przebiegała w miłej atmosferze. Szukając przewoźnika na jakąkolwiek imprezę, warto pomyśleć o tej firmie, a z pewnością nie dozna się zawodu.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-09-15NIEDALEKIE FIRMY