InoplexDane Szczegółowe:

Telefon: +48 22 460 54 30


Adres: Przewodowa 40


Kod pocztowy: 04-874


Miejscowość: Warszawa
Nikt nie lubi, kiedy jakaś przestrzeń jest zaśmiecona. Szczególnie przestrzeń publiczna, która powinna  prezentować się jak najlepiej. Co jednak zrobić, jeśli już okaże się, że ciągle w danym miejscu pojawiają się jakieś zanieczyszczenia? Szczególną wagę warto przywiązać do tego, co pozostaje po paleniu papierosów. Niedopałki i pył, które gromadzą się w jednym miejscu, nigdy nie wyglądają dobrze. Warto więc zobaczyć, jak prezentuje się popielnica zewnętrzna od producenta, który doskonale zna się na obecnych trendach urządzania przestrzeni miejskiej. Dzięki niemu będzie można wreszcie unikać tego typu zanieczyszczeń. 

Wejdź na stronę inoplex.pl i zapoznaj się z ofertą, która została tam przygotowana, a na pewno będziesz zadowolony ze wszystkiego, co tam znajdziesz. Niskie ceny za tak wysokiej jakości akcesoria trudno jest znaleźć w jakimkolwiek innym miejscu! 


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik blackwolf630 dodał komentarz 2020-06-26 10:30:33
  • Mała architektura od Inoplex jest w wysokiej jakości wykonania oraz przystępnych cenach. Ponadto dobrze się prezentuje w przestrzeni miejskiej.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-03-02NIEDALEKIE FIRMY