F.H.U Interbis Mirosław WalenciakDane Szczegółowe:

Telefon: 791 744 149


Adres: os. Jagiellońskie 42


Kod pocztowy: 63-000


Miejscowość: Środa Wielkopolska
Renomowana firma zlokalizowana jest w Wielkopolsce. To przedsiębiorstwo rodzinne, które powstało w 2011 roku. Początkowo jego działalność skupiała się na wyposażaniu szkół i placówek oświatowych w sprzęt audiowizualny. Obecnie klientami sklepu Interbis są też biznesmeni oraz osoby prywatne.

Zanim ktoś zdecyduje się na konkretny sprzęt, może go obejrzeć i sprawdzić w siedzibie firmy w Środzie Wielkopolskiej. Przedsiębiorstwo oferuje również szkolenia oraz montaż zakupionych urządzeń. Wszystkie wyroby dostępne w sklepie internetowym zostały podzielone na kategorie. Znacznie ułatwia to odnalezienie poszukiwanego produktu.

W bogatym asortymencie pomocy dydaktycznych nie mogło zabraknąć wyposażenia i mebli do pracowni komputerowej, a także sprzętów audiowizualnych. Pracownicy sklepu szczególnie polecają projektor Benq. To wysokiej jakości innowacyjny rzutnik edukacyjny krótkoogniskowy – jest łatwy w montażu, a także doskonały do prezentacji tekstu, liczb i tabel, które są wykorzystywane na lekcjach.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2022-08-29NIEDALEKIE FIRMY