Ebordi s.c.Dane Szczegółowe:

Telefon: 666 232 457


Adres: Poznańska 3


Kod pocztowy: 62-023


Miejscowość: Gądki
Zabierając się za malowanie domu, warto wcześniej odpowiednio zabezpieczyć pomieszczenia oraz meble, tak aby w czasie malowania niczego nie uszkodzić i nie pobrudzić. W tym celu warto sięgnąć po taśmę malarską, która z łatwością zakryje listwy czy kontakty, a także przytrzyma folię malarską. 

Ebordi to przedsiębiorstwo z długoletnim stażem na rynku, które od lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty, w skład których wchodzą przede wszystkim taśmy, kleje oraz folie. Asortyment, jaki oferuje Ebordi, jest niezwykle szeroki i sprawdzający się zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm czy przedsiębiorstw. Zatem jeśli potrzebna Ci jest wytrzymała taśma malarska to producent Ebordi oraz jego produkty będą najlepszym z możliwych wyborów. Przekonaj się sam, dokonując zakupu ich produktów już dziś! 


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Inga K. dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Jak Polska długa i szeroka remonty naszych mieszkań to już niemalże tradycja, ale jak to zrobić, żeby się nie narobić? Podstawa to odpowiednie przygotowanie się do remontu, które m.in. powinno polegać na zabezpieczeniu mebli czy kontaktów przed wybrudzeniem. Tu z pomocą przychodzi nam producent taśmy malarskiej, która powinna być na tyle wytrzymała, by nie odpadać od folii w trakcie malowania.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2017-12-22NIEDALEKIE FIRMY