HEWEA sp. z o. o.Dane Szczegółowe:

Telefon: 882-115-810


Adres: Przemysłowa 1


Kod pocztowy: 55-095


Miejscowość: Mirków
Pragniesz wyposażyć kilka ciężarówek ze swojego taboru w żurawie i szukasz ciekawej oferty, a przy okazji zależy Ci także na wysokiej jakości tych urządzeń? Dokładnie takie znajdziesz w sklepie internetowym z linku hydromech.eu dostępne na zamówienie, a pochodzące od najlepszego producenta włoskiego. Dobrze byłoby je też wyposażyć w rotatory hydrauliczne, które wspomagają pracę żurawi i innych mobilnych urządzeń dźwigowych.

Są one wykonane z wysokiej klasy materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii wyprodukowanych przez znane na rynku marki. Cechują się wysoką odpornością i wytrzymałością elementów ruchomych i niezawodnością działania, a ich funkcjonalność z pewnością zachwyci niejednego klienta. 

Nie są to jedyne produkty oferowane przez ten sklep, gdyż można tu zakupić dokładnie wszystko, co związane jest z hydrauliką siłową. Są to nie tylko części i elementy układów, ale także całe urządzenia, o czym świadczą żurawie i rotatory. Jest to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w sieci z doskonałą załogą znającą się na tym, co sprzedaje i zawsze gotową do pomocy.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2019-11-14NIEDALEKIE FIRMY