DentiCoDane Szczegółowe:

Telefon: +48 58 557 77 77


Adres: Kołobrzeska 5


Kod pocztowy: 80-390


Miejscowość: Gdańsk
Jeżeli chcesz, aby Twój uśmiech przykuwał uwagę wszystkich, żeby był piękny i zdrowy - zadbaj o niego najlepiej jak to mozliwe.

Prezentujemy profesjonalny gabinet dentystyczny DentiCO, który znany jest z usług na najwyższym poziomie. Wśród usług świadczonych przez personel widnieje m. in. RTG i tomografia komputerowa. Narzędzia te to podstawa w diagnostyce stomatologicznej. Aktualnie chirurgia szczękowa i stomatologia opierają się w dużej mierze na badaniach komputerowych i radiologicznych. Jest najbardziej precyzyjna ze znanych obecnie metod umożliwiających uzyskanie uzyskanie szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia Pacjenta. Metody te dają dokładny obraz tego, w jak zaawansowany jest dany problem stomatologiczny. 

Jeśli więc musisz wykonać np. zdjęcie panoramiczne w Gdańsku, skorzystaj z usług DentiCO! Wejdź na dentico.eu i dowiedz się więcej!


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Izabela Marciniak dodał komentarz 2018-08-30 10:09:09
  • Ten gabinet jest naprawdę profesjonalny. Zrobili mi bardzo dokładny przegląd uzębienia już na 1 wizycie i postarali się by całkowite leczenie było w trybie ekspresowym.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-01-20NIEDALEKIE FIRMY