BM Medycyna Estetyczna i LaseroterapiaDane Szczegółowe:

Telefon: 501374437


Adres: Jana Nowaka Jeziorańskiego 8


Kod pocztowy: 03-984


Miejscowość: Warszawa
Zabiegi proponowane w warszawskim salonie medycyny estetycznej i laseroterapii nie ograniczają się tylko do twarzy. Do Salonu Medycyny Estetycznej i Mezoterapii mogą też zgłaszać się m.in. osoby mające problem z włosami. Kiedy we znaki daje się ich osłabienie, pogorszony wygląd czy wypadanie, pomóc może mezoterapia igłowa głowy w Warszawie. Zabiegu tego nie należy się bać, bo jest on przeprowadzany z użyciem specjalnego narzędzia wyposażonego w cienkie igły, nakłucia są zatem niewyczuwalne.

Metoda ta jest zaś bardzo skuteczna, za co odpowiadają nie tylko podawane w trakcie zabiegu odżywcze, silnie skoncentrowane substancje, ale też same nakłucia. Sprzyjają one między innymi lepszemu dotlenieniu cebulek włosowych i mieszków i poprawiają krążenie krwi, dzięki czemu stają się one lepiej odżywione.

Taka swoista pielęgnacja, odbywająca się na poziomie wzrostu włosów, jest znacznie skuteczniejsza niż odżywianie ich maseczkami czy odżywkami, gdyż są one martwą tkanką. Zabieg wykonuje się w seriach.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2023-01-26NIEDALEKIE FIRMY