"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąDane Szczegółowe:

Telefon: 780 137 396


Adres: Białostocka 22


Kod pocztowy: 03-741


Miejscowość: Warszawa
Czyszczenie instalacji w przydomowych oczyszczalniach ścieków to uciążliwe zadanie, dlatego też warto skorzystać z najwyższej jakości produktów oferowanych na stronie internetowej bioexpert.pl.

W asortymencie może znaleźć doskonałej jakości, wydajne i skutecznie płyny, które oczyszczą drenaż do szamba, usuną wszelkie złogi czy pozbędą się nieprzyjemnego zapachu z rurociągów. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że wszystkie sprzedawane przez przedsiębiorstwo produkty są ekologiczne i bezpieczne.

W ofercie znajduje się między innymi preparat startowy zawierający miliardy saprofitycznych mikroorganizmów, które efektywnie rozkładają substancje organiczne. Zastosowanie środka w nowopowstałej instalacji gwarantuje, że przydomowa oczyszczalnia będzie funkcjonować poprawnie. Dodatkowo firma sprzedaje udrażniacze do kanalizacji, odtłuszczacze oraz środki do czyszczenia kostki brukowej czy redukcji mułu zalegającego w oczkach wodnych. Wybór tego przedsiębiorstwa to dobra decyzja.


Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2022-07-09NIEDALEKIE FIRMY