Studio Flagowe: Olta Concept StoreDane Szczegółowe:

Telefon:


Adres: Kijowska 7


Kod pocztowy: 15-410


Miejscowość: Białystok
Wykorzystanie każdego miejsca jest szczególnie ważne w niedużych mieszkaniach, dlatego ich właściciele często decydują się na montaż szaf wnękowych. Jest wiele firm, które trudnią się ich wykonywaniem, jednak, mimo iż są funkcjonalne, wszystkie wyglądają podobnie. Dla osób ceniących sobie oryginalność producent ze strony oltaconceptstore.eu oferuje szafy włoskie na wymiar, które zupełnie nie przypominają tych, które każdy z nas dobrze zna. 

Ich design jest bardzo oryginalny, charakteryzuje się lekkością i z łatwością można je dopasować do mebli, które już w danym pomieszczeniu są. Z pewnością są warte uwagi osób, które pragną mieć w domu funkcjonalne szafy z charakterem. Ich jakość i uroda sprawią, że można je będzie montować nie tylko w sypialniach, garderobach czy przedpokojach, ale także w salonie. Klient zamawiający szafę u tego producenta może mieć pewność, że jego oczekiwania zostaną spełnione, a w razie ich braku projektant wnętrz podsunie ciekawe rozwiązania.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik nusur dodał komentarz 2019-03-15 13:11:04
  • O tym, jaką renomą cieszy się na świecie włoski dizajn, to nie trzeba nikogo przekonywać. Również w meblach Włosi wiodą prym - dla mnie np. szafy czy sofy od Olta Concept Store to funkcjonalność połączona z szczyptą fantazji.
  • Ocena: 5

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-07-06NIEDALEKIE FIRMY