P.P.H.U. Jarosław LipiakDane Szczegółowe:

Telefon: 61 8102-279


Adres: Konarzewskiego 24


Kod pocztowy: 62-030


Miejscowość: Luboń
Jeżeli interesuje cię wysokiej jakości kuchnia na wymiar w Poznaniu, skorzystaj z oferty firmy P.P.H.U. Jarosław Lipiak, z którą możesz zapoznać się pod adresem lipiakmeble.com.pl. Propozycja obejmuje ponadto szafy wnękowe, między innymi Indeco, Senator czy Komandor. W sprzedaży dostępne są garderoby oraz zabudowy wnęk. Klient ma możliwość zaopatrzenia się w meble do aptek, meble przeznaczone do biura czy hotelu. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo wyróżnia się bogatym doświadczeniem w branży – istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Przedsiębiorstwo działa w Poznaniu i w promieniu 40 km pracownicy dojeżdżają do klienta. Co ważne, do produkcji mebli wykorzystywane są materiały świetnej klasy. Przedsiębiorstwo chętnie wdraża nowoczesne technologie, poszukując rozwiązań jak najbardziej nowoczesnych. Klienci cenią przystępne ceny i darmową usługę pomiaru.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Mariusz Przybylski dodał komentarz 2018-06-21 15:03:01
  • Problemów w trakcie szykowania własnej kuchni marzeń, czyli obowiązkowo na wymiar - jest wiele. Doceniam firmy, które ułatwiają cały proces, a Lipiak zdecydowanie do nich należy.
  • Ocena: 3

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-01-24NIEDALEKIE FIRMY