FORMEDIS Sp. z.o.o. sp.k.Dane Szczegółowe:

Telefon: 61 673 53 59


Adres: 28 czerwca 1956 roku 406


Kod pocztowy: 61-441


Miejscowość: Poznań
Wszystkim nam powinno zależeć na gruntownych i przemyślanych zmianach, które pozwolą udoskonalić obecny system opieki zdrowotnej. Dla firmy Formedis jest to priorytet. Firma ta już ponad ćwierć wieku doradza różnym placówkom medycznym i innym podmiotom, działającym na rynku opieki zdrowotnej - healthcare market, podpowiadając, jak poprawić zarządzanie i efektywność usług w placówce medycznej, co przełoży się zarówno na komfort pracy lekarzy i pielęgniarek, jak i wpłynie na zadowolenie i komfort pacjentów przebywających w danej placówce.

Grono klientów rekomendowanej firmy jest naprawdę szerokie, to nie tylko właściciele, czy osoby zarządzające szpitalami bądź innymi zakładami opieki zdrowotnej, ale także inwestorzy i deweloperzy. Jednym słowem klientami firmy są wszyscy, którym zależy na tym, aby rynek usług medycznych nieustannie się rozwijał.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik litid dodał komentarz 2018-03-23 15:03:46
  • Myślę, że działalność tej firmy z całą pewnością przyczynia się do rozwoju rynku opieki zdrowotnej. Takie usługi jak: doradztwo czy studium opłacalności inwestycji stanowią tylko część możliwości spółki Formedis.
  • Ocena: 4

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-02-04NIEDALEKIE FIRMY