Advertpack Polska Sp. z o.o.Dane Szczegółowe:

Telefon: (+48) 694 458 515


Adres: Jaworznik Leśna 6


Kod pocztowy: 42-310


Miejscowość: Żarki
Dostrzegłeś, iż właściciele firm często otaczają się gadżetami reklamowymi, które zawierają logo danej firmy oraz jej nazwę? Długopisy, ołówki, kubki reklamowe? Do zespołu nośników reklamowych, warto dołączyć kubki jednorazowe.  Nadruk na kubkach papierowych wybierasz samodzielnie, toteż możesz zdecydować się na umieszczenie na kubku loga firmy lub jej nazwy, ale również możesz poprosić o wydrukowanie na kubku grafiki związanej z branżą, którą się zajmujesz? Warzywa, talerze, owoce lub noże będą dobrym nadrukiem dla właściciela restauracji, zaś na przykład kwiaty, gotowe bukiety lub wazony to najlepszy wybór dla osoby kierującą siecią kwiaciarni.

Wejdź na stronę internetową producenta Logokubek, aby zobaczyć na własne oczy, co może on dla Ciebie zaoferować. Jeśli masz pytania lub wątpliwości - możesz się ich pozbyć za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.


Dodaj Komentarz:  • Użytkownik Weronika Wieczorek dodał komentarz 2018-06-18 10:57:25
  • Kubeczki z firmowym logo na imprezie integracyjnej? Jak najbardziej! Ta firma to umożliwia i to za śmiesznie małe pieniądze.
  • Ocena: 5

Oceń Firmę:


Obecna Ocena: (0 z 0 głosów)


Firmę Dodano:


2018-04-05NIEDALEKIE FIRMY